O NAS

Firma budowlana, na której możesz polegać

PMP KONKRET to firma remontowo-budowlana, która kompleksowo i profesjonalnie realizuje projekty w województwie podkarpackim i okolicach. Naszą dewizą jest pełne zaangażowanie od początku do końca. Dzięki temu wykonujemy wszelkie zlecone nam prace z najwyższą starannością i dokładnością.
W katalogu dotychczasowych realizacji prezentujemy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na różnych etapach prac. Zapoznaj się z tymi przykładami i sprawdź, jak nasze wysokie kwalifikacje wpływają na doskonały efekt. Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub uzyskać bezpłatną wycenę, zapraszamy do kontaktu.


Kompleksowe usługi budowlane dla Ciebie

Podobnie jak wszystkie największe firmy budowlane, oferujemy pełen zakres usług. Naszą główną specjalizacją jest budowa domów jednorodzinnych w systemie pod klucz. Obejmuje to przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prac zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta.
Budowa domów zgodnych z założeniami projektowymi i oczekiwaniami inwestorów wymaga współpracy wykonawców różnych branż. Żeby wywiązać się z tego zadania, zespół PMP KONKRET tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się wszystkim, co potrzebne, aby wykonać fundamenty budynku, prowadzimy prace ziemne, kładziemy zbrojenie i zajmujemy się kompletną termoizolacją.
Możesz nam powierzyć także podłączenie wszelkich niezbędnych mediów, takich jak prąd, woda i gaz. W przypadku budynków w stanie surowym otwartym nasi fachowcy chętnie realizują zlecenia na ocieplenie elewacji. Jeden z zespołów PMP Konkret specjalizuje się właśnie w tej dziedzinie.
Z myślą o klientach indywidualnych działamy też w branży remontowej. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany konstrukcyjne i zmodernizować budynek lub po prostu odświeżyć wnętrze, możesz na nas liczyć. PMP KONKRET to najlepsza firma remontowo-budowlana, dlatego z pewnością sprostamy Twoim oczekiwaniom.
Niezależnie od tego, czy wybierzesz remont, budowę budynku w stanie surowym, czy dom pod klucz, możesz liczyć na merytoryczne wsparcie, doradztwo na każdym etapie realizacji i wysoką jakość. Jako firma budowlana z tradycjami, mamy wszelkie narzędzia i kwalifikacje niezbędne do tego, aby wybudować Twój dom.


Wysoka jakość w doskonałej cenie

Współpraca z PMP KONKRET zawsze się opłaca. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Jeśli interesują Cię dobrze przeprowadzone, a jednocześnie tanie remonty, sprawdź naszą ofertę. To samo można powiedzieć o budowie domów jednorodzinnych w stanie surowym i pod klucz.
Dlaczego możemy zaproponować niższe ceny niż inne firmy budowlane? Ponieważ jesteśmy aktywni w tej branży od wielu lat. Przez ten czas nawiązaliśmy cenne kontakty biznesowe z dostawcami i wynegocjowaliśmy bardzo dobre stawki. Ponadto dysponujemy zespołem fachowców i jesteśmy w stanie przeprowadzić zlecone nam prace budowlane lub remonty w 100% samodzielnie.
U nas liczy się nie tylko cena. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda inwestycja to dom, na który inwestor tęsknie czeka. Dlatego celem firmy jest terminowa realizacja wszystkich projektów. Oznacza to, że zawsze wywiązujemy się z ustaleń zapisanych w umowie. Współpracując z nami, masz poczucie stabilności i bezpieczeństwa, niezależnie od cen materiałów i sytuacji na rynku nieruchomości.


Zleć bezpłatną wycenę i rozpocznij współpracę

Jeśli przeglądasz spis firm budowlanych działających na Podkarpaciu, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Dopiero zaczynasz od instalacji lub fundamentów? A może chcesz przeprowadzić termomodernizację budynku lub postawić dom w stanie pod klucz? Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie te prace! Skontaktuj się z przedstawicielem PMP KONKRET, aby uzyskać bezpłatną wycenę dla swojego projektu.